Siyah Mobilyaların Tozu Nasıl Alınır?

Mobilyaları hayatımızın hemen hemen her alanında kullanıyoruz. Salonda, odada, banyoda, mutfakta kısacası evimizin her köşesinde rastlıyoruz. Bu ürünler sabit olduklarından çabuk tozlanmaktalar. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki evimizdeki mobilyaların tozlarını sık sık almadığımız takdirde mikroplar tozlar ile solunum aracılığı ile vücudumuza giriyor ve bizleri, çocuklarımızı hasta ediyor.

Oturma Odalarında Mat Renkler

Oturma odaları evlerde en sık kullanılan bölümlerdir. Bu nedenle de oturma odasının dekorasyonu bir nevi genel evin havasını karşıda ki insanlara göstermede yardımcı olmaktadır. 2019 yılının ilk günleri ile birlikte oturma odası trendleri de kendini göstermeye başladı. Bu sene birçok farklı tarzın birlikte yer aldığı oturma odalarında mat renkler dikkatleri üzerine çekti.

Nubuk Koltuklar Kullanışlı Mı?

Mobilyalar uzun süre kullanılan eşyalar oldukları için alırken ince eleyip sık dokumak gereklidir. Mobilyalar uzun süre kullanılan eşyalar oldukları için alırken ince eleyip sık dokumak gereklidir. Bu nedenle bir koltuk alınırken türü seçildikten sonra seçilmesi gereken diğer özellik kumaş olmaktadır.

Modası Geçmeyen Koltuk Renkleri

Koltuk takımı seçmek hanımlar için gerçekten ciddi bir iş. Koltuğun modeli, kumaşı, rengi, yapısı ve evin diğer parçaları ile oluşturacağı ahenk gibi onlarca kriteri aynı anda düşünüp değerlendiren kadınları tebrik etmek gerekiyor.Biz de bu yazımızda modasıgeçmeyen koltuk renkleri hakkında bilgi vererek yardımcı olmak istiyoruz.