Avangard Mobilya Modası

Avangard mobilya modası geçmişi günümüze taşıyarak evlerimizde nostalji hissi yaratan mobilyalardır. Özellikle son yıllarda salon dekorasyonlarında ya da oturma odası dekorasyonun da karşımıza sıklıkla çıkmaktadır.Avangard mobilyalar klasik mobilyaların ağır oymalarına karşın hafif oymalar ve desenler kullanılarak üretilen mobilyalardır. Kültürel olarak genellikle elegan ve gösterişli ürünleri sevdiğimiz için avangard mobilyayı dekorasyonlarımızda daha sık kullanmaktayız.
Devamı

Abajur ve Lambader Modası

Günümüzde moda akımları sürekli olarak kendini geliştirmekte ve yenilemektedir.Bununla doğru orantılı olarak birçok insan hayatına renk katmak ve kendi tarzını oluşturmak için bu moda akımlarının hızına yetişmeye çalışmaktadır.
Devamı

2019 Dekorasyonunda Modernizmin Güçlü Etkisi

Ev dekorasyonu da tıpkı teknoloji gibi ya da giyim sektörü gibi sürekli olarak bir yenilik içindedir. Her dönem belirli mobilya tasarımları ya da belirli renkler moda olmaktadır. İlk günlerini yaşadığımız 2019 yılı içerisinde bizleri bekleyen ev dekorasyon özelliklerini konuşmamızın zamanı geldir.
Devamı
-->